O NAS

Jesteśmy zespołem kreatywnych, innowacyjnych i doświadczonych specjalistów realizujących ambitny cel szybkiego dostarczenia środków pieniężnych Klientom. Jesteśmy zdeterminowani do zbudowania lepszej jakości na rynku pożyczek pozabankowych. Dążymy do tego, aby być firmą przyjazną, z setkami tysięcy szczęśliwych Klientów.

Krzysztof

Prezes, pomysłodawca

Krzysztof

Prezes, pomysłodawca

YOLO ma być łatwe, przyjazne, dostępne!

Czas zrewolucjonizować rynek pożyczkowy. Przestarzałym pożyczkom, drogim chwilówkom i bankowej biurokracji mówimy - NIE! YOLO to zupełnie inne, nowoczesne standardy i wygoda. To wszystko w przystępnej cenie. Dlatego właśnie z YOLO – możesz więcej!

Krzysztof to pomysłodawca pożyczki YOLO

Kamil

Dyrektor Finansowy

Kamil

Dyrektor Finansowy

Jeżeli pożyczanie pieniędzy ma być "elastyczne", to tylko z YOLO

YOLO daje Klientowi wybór – spłata pożyczki w wybranych przez niego wygodnych ratach. Od 4 do 18 rat - tak jak woli, by nie obciążać jego portfela.

Dyrektor Kamil dba o koszty pożyczki YOLO

Maciej

Dyrektor Pionu Operacyjnego

Maciej

Dyrektor Pionu Operacyjnego

Klient może zapomnieć co powiedziałeś, ale nie zapomni jak się poczuł

W YOLO nie czekamy na ruch Klienta – przewidujemy, rozpoznajemy i nieustannie dostosowujemy obsługę do zmieniających się potrzeb. Właśnie dlatego nasi Klienci czują się wyjątkowi i zostają z nami na dłużej.

Dyrektor Maciej sprawia, że pożyczka YOLO jest łatwa i zrozumiała

Beata

Dyrektor Działu Analiz i Ryzyka

Beata

Dyrektor Działu Analiz i Ryzyka

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

Obliczamy i modelujemy cyframi w taki sposób, by do klienta trafiła oferta wyłącznie na preferencyjnych warunkach, czyli tanio. Pożyczanie to coś normalnego, jednak należy to robić z głową, aby nie przepłacać. Takie właśnie jest YOLO.

Dyrektor Beata czuwa, by pożyczka była bezpieczna i bez ryzyka

Owidiusz

Szef IT

Owidiusz

Szef IT

Usuń ze swojego słownika słowo "problem" i zastąp je słowem "wyzwanie"

Dbamy, aby system do udzielania pożyczek był bezpieczny i zawsze dostępny. Dzięki temu wszyscy, z każdego miejsca i bez trudu, mogą korzystać z naszych usług.

Dyrektor Owidiusz dba, by pożyczki były dostępne online

Nasz produkt oferujemy na niezwykle korzystnych warunkach z miesięczną opłatą ratalną. Środki dostarczamy Klientom przelewem na konto lub do odbioru na najbliższej poczcie. Jesteśmy wiarygodni, YOLO S.A. to spółka od wielu lat notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a więc podlegająca kontroli przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Firma pożyczkowa notowana na GPW

Więcej o spółce na stronie www.yologroup.pl