MAJÓWKA Z YOLO

Wielkimi krokami zbliża się maj. Dla wielu z nas jest to najpiękniejszy miesiąc w roku. Soczysta zieleń za oknem, kwitnące bzy, cieplejsza pogoda i dłuższe dni sprawiają, że chętniej wychodzimy z domów.

Skoro nadchodzi maj…

…to razem z nim długi weekend majowy! Myśl o kilku dodatkowych dniach wolnego wywołuje od razu uśmiech na twarzy. Z czym kojarzy Ci się popularna „majówka”?

  • Z błogim lenistwem?
  • Z zapachem kiełbaski pieczonej na grillu?
  • Z relaksem przed telewizorem?

A może majówka w stylu YOLO?

Może w tym roku warto spędzić długi weekend majowy w inny, bardziej szalony i aktywny sposób? Od kilku lat coraz popularniejszą opcję stanowią kilkudniowe wyjazdy last minute za granicę. Biura podróży prześcigają się
w przygotowywaniu korzystnych propozycji, oferując na przykład bezpłatny parking na lotnisku lub możliwość zabrania dodatkowego bagażu. Madryt, Barcelona, Lizbona, Rzym czy może Ateny? Zwiedzanie, poznawanie kultury, imprezowanie, próbowanie miejscowych przysmaków… Brzmi to świetnie! Świat stoi przed nami otworem, a każdy z nas na pewno znajdzie ciekawy kierunek. Jeżeli jesteście typem organizatora, to jak najbardziej możecie wyjazd zaplanować samodzielnie. Cena za taki wyjazd waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od preferowanego kierunku czy też zakwaterowania. Za wszystkie wydatki związane z majowym „wypadem” zapłacicie dzięki pożyczce ratalnej YOLO. Natomiast wygodne raty sprawią, że Wasz portfel nie odczuje kosztów podróży. Realizujcie swoje plany, bo żyje się tylko raz.

Pamiętajcie, z YOLO możecie więcej!