NIE MASZ POMYSŁU, CO ZROBIĆ SZALONEGO W TE WAKACJE? PODPOWIADAMY!

Nasz TOP 5 szalonych pomysłów, by Twoje wakacje były iście YOLO.

Bo przecież najważniejsze w życiu to właśnie być YOLO! Do dzieła!
  1. Skocz na Bungee

Sport ten polega na skoku z dużej wysokości na długiej elastycznej linie. Skok gwarantuje solidną dawkę adrenaliny, która w ciągu zaledwie kilku sekund daje niesamowite poczucie wolności i sprawia, że zapamiętamy je na długo. Żeby skoczyć nie trzeba mieć jakichkolwiek szczególnych umiejętności. Niezbędna jest odwaga.
  1. Skocz ze spadochronem

Wyobraź sobie, że spadasz z prędkością około 200kmh z wysokości kilku tysięcy metrów nad ziemią… Szok! Ale ekscytacja gwarantowana! Jest to wyzwanie nawet dla najśmielszych śmiałków. Posmakuj ogromnej dawki adrenaliny. Nie musisz przechodzić żadnych badań, ani specjalistycznych szkoleń. Skoczyć może praktycznie każdy.
  1. Spróbuj Flyboard

Tego sportu wodnego zdecydowanie warto spróbować. Dostarcza wielu pozytywnych emocji i jest świetną zabawą. Flyboard to deska połączona ze skuterem i wężem wodnym o długości 18 metrów. Turbina skutera o mocy około 100 km tłoczy wodę, która wyrzucana pod ogromnym ciśnieniem pozwala unieść się na wysokość 14 metrów nad wodą. Dzięki niej można wykonywać akrobacje, skoki czy po prostu polatać nad wodą.
  1. Spłyń rwącą rzeką na pontonie, czyli tzw. Rafting

Lubisz adrenalinę i szukasz wielkich wrażeń, to koniecznie musisz tego spróbować! Przygoda zaczyna się na sporym wzniesieniu, by wodą pokonać drogę na sam dół. Rzeka w międzyczasie zmienia intensywność nurtu wyrzucając ponton na wystające skały i wywracając go. Nie zapomnij o kasku i kamizelce, bo na pewno się przyda przy kilkunastu wywrotkach. Tu możesz zabrać swoją szaloną paczkę i ruszyć na spływ.
  1. Zejdź pod wodę, nurkowanie jest świetne!

Kto z nas nie chciałby oglądać przepięknych raf koralowych i podziwiać życie kolorowych ryb? Widoki podczas nurkowania są niezapomniane, a uczestnictwo w podglądaniu wodnych żyjątek niesamowite. Możesz również spróbować nurkowania w klatce wśród rekinów. To dopiero przeżycie, godne pozazdroszczenia!

Przeżyj każdą niezapomnianą przygodę z pożyczką ratalną YOLO! Ciesz się życiem, bo z YOLO możesz więcej!